Adidas Originals Nişantaşı açıldı

Adidas Originals Nişantaşı mağazası ile adidas'ın lifestyle koleksiyonları ilk kez kendi dünyasını modanın semtine taşıyor.

Adidas Originals, Nişantaşı mağazasının açılışı nedeniyle mağazada özel bir parti düzenledi. Ünlü isimlerin de katıldığı partide Büyük Ev Ablukada grubunun verdiği konserle davetliler eğlendi.

Adidas Originals, “Key City Attack” projesinin önemli bir parçası olan mağazalarını açmaya başladı. 25 Mart tarihinde açılan adidas Originals Nişantaşı açılış öncesinde önceki akşam önemli bir partiye ev sahipliği yaptı.

adidas Originals Nişantaşı‘nda gerçekleşen partiye televizyon ve sinema dünyasından; Ceyda Düvenci, Hande Doğandemir, Gözde Kansu, Özge Gürel, Özgün-Pınar Karaman, Mert Yazıcıoğlu, Aslı Bekiroğlu, Merve Oflaz, Aslı Bekiroğlu, Serkan Şenalp, Aslı Melisa Uzun, Doğa Doğuşlu gibi isimler katıldı. Partinin cemiyet hayatından da Deniz Marşan, Zeynep Selgur, Ogün Saka, Melisa Tapan, İdil Lüleci, Sıla Öztürk Oram gibi konukları vardı.

DJ Alican Tezer‘in performansı ile başlayan gece, Büyük Ev Ablukada konseri ile devam etti. Bartu Küçükçağlayan‘ın solistliğini yaptığı Büyük Ev Ablukada grubunun şarkıları eşliğinde davetliler, adidas Originals ruhunu yaşadı.

İstanbul‘un ikonik semti Nişantaşı‘nda konumlanan mağaza, toplam 402 metrekare ve iki kattan oluşuyor. Mağazanın tasarımında adidas mimarlarının imzası bulunuyor. Yerel uyarlamalarla farklılaşan dekorasyon, adidas‘ın dünden bugüne taşıdığı mirasını da mekana yansıtıyor. Mağazada, markanın günlük yaşam tasarımlarından oluşan adidas Originals koleksiyonları satışa sunuluyor.

Nişantaşı’nı yeniden tanımladılar

Öte yadan Fotoğrafçı Tamer Yılmaz da, adidas Originals mağazası için özel bir çekime imza attı.

Nil Ninat, Hande Can Yüce, Simla Canpolat, Beril Kayar, Begüm Tank, Gizem Barlak, Cansu Melis Karakuş, Bedirhan Soral, Ayça Girgin ve Ayşe Dilek’ten oluşan Team Original adlı ekibi fotoğraflayan Yılmaz, “Originals ruhunu Nişantaşı sokaklarına taşıyan isimleri bir araya getirdik” dedi.

NisantasiHaber.com
haber@nisantasihaber.com

Facebook yorumları

Diğer haberler
X