adidas Originals Nişantaşı buluşmaları

Adidas Originals, Ekim Etkinlikleri ikonik modellerini şehre yayıyor.

İkonik modelleriyle günlük yaşam sokak stiline yön verme iddiasında olan adidas Originals, Ekim ayı boyunca düzenleyeceği moda, sanat, müzik buluşmalarına başladı. Nişantaşı’nda gerçekleştirilen Takeover partinin ardından etkinliklerin ikinci durağı Hey Douglas konseri ve Fezi Altun’un workshop’u ile adidas Originals Nişantaşı oldu.

Adidas’ın tüm dünya metropollerinde hayata geçirdiği ‘Key City Attack’ projesinin bir ayağı olarak İstanbul’un çeşitli lokasyonlarına yayılan etkinlikler kapsamında Nişantaşı Socrates Bistro’da özel bir parti gerçekleşti.

İkonlardan ilham alan gecede partiye katılanlar gecenin geç saatlerine kadar sokağın ruhunu yaşadı. Müzik ve sohbetle eğlenceli bir akşamın yaşandığı partiye Alina Boz, Hazal Filiz Küçükköse, Utku Ateş, Begüm Tank ve Tamer Yılmaz gibi isimler katıldı.

 

Bedirhan Soral, Alina Boz

Adidas Originals Nişantaşı’nda 7 Ekim‘de ‘Hey Douglas’ sahnedeydi. İstanbul müzik sahnesinin en sevilen ve en kalabalık konserlerinin sahibi olan Hey Douglas, dj setini adidas Originals Nişantaşı’na taşıdı. Veyasin’in, 70 ve 80’lerin funk ve soul şarkıları ile katılımcılar 2 saat boyunca müzikle iç içe bir gün yaşadı. Konseri izleyenler arasında Ekin Türkmen, Sarpcan Köroğlu, Mert Yazıcıoğlu ve Berkay Tulumbacı gibi genç oyuncular da vardı.

Ekin Türkmen

Nişantaşı sokaklarına orijinal ruhunu taşıyan ekibin bir parçası olan Fezi Altun ise makyaj aynasını adidas Originals Nişantaşı Mağazası‘na taşıdı ve katılımcılarla sokak stili sohbeti gerçekleştirdi. Altun orijinal sanatını katılımcılarla paylaştı.

Begüm Toprak

 

 

Facebook yorumları

Diğer haberler
X