Ahter Kutadgu’dan yeni kitap : “Kızlarıma Notlar”

MAJİ Gallery & Decorist, profesyonel yönetici, İşadamı Ahter Kutadgu’yu "Kızlarıma Notlar" kitabının imza gününde kitapseverlerle buluşturdu.

Ahter Kutadgu kitaplarını imzaladıktan sonra davetlilerle sohbet etti ve kitabının esin noktalarını anlattı. İmza gününe Kutadgu’nun kızlarından Nazlı Jonsson da katıldı.

* NişantaşıHaber Facebook’ta
* NişantaşıHaber Twitter’da
* NişantaşıHaber Instagram’da

Üç kızına hitaben yazdığı kitapta kendi yaşadıklarını referans alarak toplumsal meselelere ışık tutan Kutadgu, “Bu kitap bir hatırlatmadır. Akıl ve vicdan sahibi insanlara aslında farklılıklarımızdan çok, ortak değerlerimizin olduğunun naçizane hatırlatmasıdır. Düşüncelerimi ve yaşadıklarımı kalıcı bir şekilde kızlarıma, ülkemizin tüm çocuklarına ve belki de yetişkinlere aktaracak bir kitap yazmak. Yazarken de aslında ne kadar çok şey yaşadığımızı, yaşadıklarımızın ne kadar değerli olduğunu fark ettim ve bu benim yazma şevkimi daha da artırdı. Bu yüzden herkesi de yazmaya teşvik ediyorum: Bu, tıpkı bir kitabı 10 yılda bir tekrar okumak ve her okuduğunda ondan yeni değerler bulmak gibi. Aslında bu sadece benim kitabım da değil, bu kızlara, gençlere, herkese notlar.  Olabildiğince geniş bir ufuk açsın istedim. Çok farklı cepheler ve görüşler, bakış açıları da olsun istedim” dedi.

Ünlü ressamların yağlıboya tabloları, yurtdışından getirilen seçkin mobilyalar, çok özel el yapımı gümüşler, dünyanın seçkin markaları olan porselen ve cam aksesuarları buluşturan Maji Gallery & Decorist, Gaye Donay, İstanbul’lulara hem dekorasyon hem de sanat ve kültür etkinliklerini aynı çatı altında sunmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

[fancygallery id=”11″ album=”22″]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X