Atasun Optik bu yaza hazır!

Atasun Optik, 2019 yaz koleksiyonu güneş gözlüklerini, Özlem Süer House’da düzenlediği renkli bir lansmanda tanıttı.

Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın’ın ev sahipliğini yaptığı etkinlikte, Çağla Şikel’in denediği yeni sezon güneş gözlükleri, davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı etkinlikte Özlem Süer, davetlilerle birlikte güneş gözlüğü kılıfları tasarlarken, Hande Subaşı ve Deniz Sipahi’nin canlı sahne performansı keyifli anlar yaşattı.

Dünya markalarından oluşan geniş bir koleksiyonu 2019 yaz sezonu için “Tarz Tamam” konseptiyle bir araya getirdiklerini dile getiren Atasun Optik’in CEO’su Nihat Aydın, bu yaz sezonuna 220’den fazla Atasun Optik noktasında, 50 farklı dünya markasının 1200’ü aşkın modeliyle hazır olduklarını söyledi.

Güneş gözlüklerinin her zaman tarzını tamamlayan önemli bir aksesuar olduğunu belirten Çağla Şikel ise “Günlük kıyafetlerimde mutlaka bir güneş gözlüğü kullanıyorum. Eskisi gibi sadece plajda değil hafta içi, haftasonu veya bir davete giderken kombinimi, diğer aksesuarlarla beraber tarzıma uygun bir güneş gözlüğü ile tamamlıyorum. Yeni trendleri takip ediyor ve güneş gözlüğü koleksiyonuma da sürekli yenilerini ekliyorum. Ama kendime en çok yakıştırdığım model yuvarlak olanlar” dedi.

Davete katılanlar arasında ekranların önde gelen isimlerinden Özge Ulusoy, Çiğdem Batur, Müge Boz, Yunus Günce de yer aldı.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X