Bahar Korçan’ın yeni heyecanı

Bahar Korçan Stories, Nişantaşı’nda açıldı.

Bahar Korçan’ın küratörlüğünde seçkilerden oluşan, özel tasarım ürünleri bir araya getiren Bahar Korçan Stories, Nişantaşı’nda açıldı.

Bahar Korçan’ın dostları ve çalışma arkadaşlarının yanı sıra pek çok ismin de katıldığı açılışta davetliler, limited edition ürünler, yeni nesil dizayn anlayışına odaklanan tasarımları beğeniyle inceledi.

Açılış davetine; Jülide Ateş, Elif Gönlüm, Balçiçek İlter, İdil Lüleci, Zeynep Selgur, Zuhal Şeker, Meltem Pamirkan, Cemre Birand, Bige Ökten, Seda Koyunsağan, Ayşe Köroğlu, Zeynep Erol, Gülşah Sürel Erdem ve Semiha Turhan gibi isimler katıldı.

Yeni mekanın, gönlüne ve duygularına dokunan yaşam tarzının bir yansıması olduğunu ve anlattığı hikayelere burada devam edeceğini söyleyen Korçan, “Sevdiğim, farklı bir bakış açısıyla seçtiğim tüm tasarımlar ve ürünlerin buluşma noktası olmasını istedim. Bugüne kadar kendi tasarımlarımın ya da koleksiyonlarımın her birinde farklı bir hikayeyi sizlerle buluşturdum. Bu kez de bu hikayelerin bir bütün olarak Stories’de bir araya geldiğine şahit olacaksınız” dedi.

Facebook yorumları

Diğer haberler