Başarım Sensin’den burs yemeği

Başarım Sensin Derneği, derneğin gönül çatısı altında olan İstanbul Teknik Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerin eğitim fonuna katkı sağlamak için özel bir yılbaşı yemeği düzenledi.

St. Regis Hotel Spago Restaurant’da düzenlenen davette cemiyet hayatının hayırsever isimleri bir araya geldi. Üniversitede okuyan ancak maddi anlamda fırsat eşitsizliği yaşayan başarılı öğrencilere destek sağlamak amacıyla kurulan Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder’in ve tüm yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğini yaptığı davette, ArgüderYeni yılı derneğimizin değerli destekçileri ile birlikte böylesine özel bir davetle kutluyor olmak hepimiz için mutluluk verici. Bu ülkenin geleceği olan gençlerimizin eğitimine katkıda bulunabilmek için çalışmalarımıza yeni yılda da tüm çabamızla devam edeceğiz” dedi.

Yaklaşık 170 seçkin misafirin katıldığı yemekte, Başarım Sensin Derneği’nin 2016 yılı hedefleri ve projeleri konuşulurken, cemiyet hayatının hayırseverlikleri ile tanınan isimlerinden Siren Ertan, Sitare Akdilek, Şükran Güzeliş, Sema Güral Sürmeli, Gül Gölge Saygı, Ahu Orakçıoğlu, Özlem Mutlu Çetin tarafından dernek yararına hazırlanan yeni yıl sepetleri konuklardan yoğun ilgi gördü. Yine derneğin gönüllülerinden Ayfer Toprak’ın derneğe bağışladığı 4 adet Suna Boyacı eserinin satışı ile derneğin eğitim fonuna katkı sağlandı.

Dernek Başkanı Şule Argüder, sepet hazırlayan gönüllü hanımlar ile tablolarını bağışlayan Ayfer Toprak’a yönetim kurulu adına teşekkür plaketlerini takdim etti.

FOTO GALERİ

[gmedia id=1215]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X