‘Bir Dilek Tut Derneği’ 15 yaşında

Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye 15. YılıAntonis Remos’un renk kattığı gala gecesi ile kutladı.Dünyanın en büyük dilek gerçekleştirme kuruluşu olan ve 40 ülkede faaliyet gösteren şubeleri ile uluslararası ölçekte etkinliklerini yürüten Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye 15. YılıSwiss Otel’de iş ve cemiyet dünyasının önde gelen davetlilerinin katılımı ile 24 Mart Salı akşamı düzenlenen gala gecesi ile kutladı. Dünyada ve ülkemizde büyük ilgi ve beğeni ile takip edilen Türkiye’de ‘’KardiaMou’’ şarkısı ile büyük beğeni toplayan Yunanistan’ın pop yıldızı Antonis Remos’un renk kattığı gecede, katılanlar arasında olan Ziynet Sali ile Antonis Remos’un düeti gecenin sürprizleri arasındaydı.

Akbank, Vakko ve Tahincioğlu sponsorluğundaki Bir Dilek Tut Derneği’nin 15. Yıldönümü Gala gecesinin geliri ile hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri gerçekleştirecek. Bu özel gecenin en büyük ve belki de en güzel sürprizi ise bir zamanlar dilekleri gerçekleşmiş olan Alvi Moreno ve Barış Çalışkanoğlu’nun geceye katılmasıydı.

Barış Çolakoğlu’nun gitarıyla sahne aldığı gecenin sunuculuğunu Rana Erkan Tabanca gönüllü olarak üstlendi.
Make-A-Wish® Uluslararası Başkanı Peter Economides’ın da katıldığı gecede konuşma yapan derneğin Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı  Carole Hakko bağışları ile çocukların dileklerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunanlara teşekkür ederek gösterilen duyarlılık için minnet duyduklarını söyledi.

Hakko2000 yılından bu yana geçen zamanda ikibinden fazla çocuğa dokunarak onların dileklerini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

FOTO GALERİ

[divide icon=”square” width=”medium” color=”#2c314d”]

[gmedia id=840]


Nishtime / Haber Merkezi

Facebook yorumları

Diğer haberler
X