Caffè Nero’dan yeni konsept

İtalyan tarzı kahvesi ile Nişantaşı'nın sevilen kahve dükkanlarından biri olan Caffè Nero taşındı.

Caffè Nero’nun, kurumsal kimliklerinin bir parçası olan artizan kahveciliği bir üst segmente taşıyarak oluşturduğu yeni konseptin ilk adresi Bebek’ti.

Şimdi de Nişantaşı’nda Vali Konağı Caddesi’ndeki eski yerinin hemen yanında konumlandı. Tıpkı Bebek’te açılan yeni şubesi gibi semtin kültürel yapısına uygun olarak yeniden dizayn edildi. Dekorasyonda değişikliğe gidildi ve kahve ürünleri daha geniş bir yelpazede sunulmaya başlandı.

Caffè Nero Türkiye CEO’su Ahmet Yanıkoğlu yeni kahve evi konseptini yurt genelinde yaygınlaştırmaya hızla devam ettiklerini vurguladı: “Caffè Nero olarak aslında uzun yıllardır Nişantaşı’nda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Nişantaşı sakinlerinin markamıza gösterdiği yoğun ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Semt halkının bizi böylesine sevip kucaklaması yeni kahve evi deneyimimizi bir an önce Nişantaşı’na taşımayı gerektiriyordu. Caffè Nero Nişantaşı’nın açılışıyla gösterilen bu yoğun ilgiye karşılık semt sakinlerine bir armağan vermek, onlara özel, daha farklı ve özgün bir mekanda, Caffè Nero’ya has hizmet yaklaşımımızla misafirlerimizi ağırlamak istedik” dedi.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X