Cemil İpekçi’den Türk Kalp Vakfı’na özel defile

Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi için Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonu) cihazının alımına fon sağlamak amacıyla gerçekleşen Cemil İpekçi’nin “Avrasya Nefesi” adını verdiği defilede yeni koleksiyonunu ünlü isimler eşliğinde tanıtıldı.

* NişantaşıHaber Facebook’ta
* NişantaşıHaber Twitter’da
* NişantaşıHaber Instagram’da

Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen defilenin en büyük sürprizlerinden biri Nükhet Duru oldu. Sanat dünyasının ünlü usta ismi Nükhet Duru, defilede İpekçi‘nin kendisi için özel hazırladığı kıyafetle podyuma çıkarak modellik yaptı.

Nükhet Duru, Emel Diamond‘ın özel tasarımı olan pırlantalarla bezenmiş 600 bin dolar değerinde ve 128 CT ağırlığındaki set ile geceye damgasını vurdu. Defilede Kiralık Aşk dizisinin yıldız oyuncusu Onur Büyüktopçu da podyuma çıktı.

Sunuculuğunu Ferhan Şensoy ve Kaan Sekban‘ın üstlendiği gecede, podyumda Nükhet Duru ve Onur Büyüktopçu‘nun yanı sıra Şenay Akay, Ebru Ürün ve Simge Tertemiz‘in de aralarında bulunduğu Türkiye‘nin önde gelen modelleri yürüdü.

Yeni koleksiyonu büyük ilgili gören Cemil İpekçi: “İki kıtanın birleşme noktasında yaşamlarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle defilemde farklı kumaşları renkleri bir arada kullandım. Binlerce yılda harmanlanan toplumlarımız gibi harmanladığım renkleri hayata geçirdim ve Türk Kalp Vakfı yararına sizlere sundum.” sözleriyle duygularını paylaştı.

Türk Kalp Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Güven ve İcra Kurulu Başkanı Neşe Sert’in ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonu) cihazının alımı için Cemil İpekçi yönetiminde açık artırma yapıldı. Açık artırmada Cemil İpekçi imzalı bir kıyafet ve Emel Diamond‘ın özel tasarımı olan elmas kolye satışa çıkarıldı.

Türk Kalp Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Güven açılış konuşmasında, “Vakfımızın Tıp Merkezi için gerekli olan Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonu) cihazı başta olmak üzere gerekli tıbbi ekipmanların alımına fon sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu gecemize emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Lazzoni Hotel, Bay Döner, Emel Diamond ve Kiğılı sponsorluğunda yapılan Türk Kalp Vakfı Cemil İpekçi defilesine iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri de katıldı.

Gecenin sonunda destekleri için Cemil İpekçi, Nükhet Duru, Banu Noyan, Onur Büyüktopçu, Şenay Akay, Ebru Ürün, Simge Tertemiz, Ferhan Şensoy, Kaan Sekban, Lazzoni Hotel, Bay Döner, Emel Diamond ve Kiğılı yetkililerine teşekkür plaketi takdim edildi.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X