Dr. Yasemin Savaş da Nişantaşı’na geldi

Medikal estetik alanında 17 yıldır hizmet veren Dr. Yasemin Savaş, Nişantaşı’nda açtığı yeni klinikte estetik ihtiyaçlarına  cevap vermeye devam edecek.

Yaşlanmaya bağlı hasarların yaşam kalitesini bozmasına engel olmak ve bireylere hayatlarının tüm evrelerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereken bilimsel ve tıbbi desteği sağlamak amacıyla kurulan Dr. Yasemin Savaş Kaliteli Yaşam Kliniği, vücut ve yüz güzelliğini şekillendirecek uygulamalar sunuyor.

Dr. Yasemin Savaş, medikal estetiğin çok geniş bir kavram olduğunu ama özellikle kişiye özel tedavide iddialı olduklarını belirtiyor.

Savaş, “Biz çok geniş bir alanda hizmet veren bir kliniğiz. Kliniklerinde enjeksiyonlu uygulamalar, lazer işlemleri, cilt gençleştirme, bölgesel incelme, beslenme ve diyet danışmanlığı , saçlı deri tedavileri gibi aklınıza gelecek tüm medikal estetik uygulamalarının tamamını uyguluyoruz” dedi.

Dr. Yasemin Savaş Kaliteli Yaşam Kliniği Nişantaşı‘nın açılışına aralarında Burcu Güneş, Semiha Yankı, Metin Uca, Yunus Günçe, Ali Aköz, Mustafa Ayata, Ferhat Kazancı ve Sinem Öztürk gibi ünlü sanatçı ve oyuncuların bulunduğu isimler de katıldı.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X