Elle Shoes’dan “başladığı yerde” 41. yıl daveti

Bu sezon sektördeki 41. yılını geride bırakan Elle Shoes, 2018 – 2019 Sonbahar-Kış Koleksiyon tanıtımını il açtığı mağaza olan Nişantaşı mağazasında yaptı.

Açılışta Burçin Ünaldı, Ümit Temurçin, Ceylan Atınç, Gökay Gündoğdu, Ümit Karalar, Nur Bilen Yavuzer ve Suna Akar Çapan‘ın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Yugoslavya’dan Türkiye’ye göçen bir ailenin oğlu Fehim Akar ve ortağı Hasan Açar’ın Gedikpaşa’da ayakkabıcılık yapmasıyla başlayan Elle Shoes’un hikayesi, bugün 41 yaşında.

1977 yılında kapılarını Nişantaşı mağazası ile açarak ayakkabı mağazacılığında bir “ilk” olan, babetlerden diz üstü çizmelere, postallardan troklu botlara tasarlayan Elle Shoes, yılda bir milyon çift ayakkabı üreterek sektörde büyümeye devam ediyor.

Her sezon tasarladığı koleksiyonlarla yepyeni hikayeler yaratan Elle Shoes, bu sezon hazırladığı koleksiyonunu, “başladığı yerde” özel bir davetle tanıttı. 41. yılı şerefine Nişantaşı‘ndaki “ilk” mağazasında moda basını ile buluşan Elle Shoes‘un koleksiyonu davetlilerin beğenisini topladı.

 

Facebook yorumları

Diğer haberler
X