Emsal Doğan 17’inci şubesini Adana’da açtı

Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, Avrupa'ya da Viyana üzerinden açılmaya hazırlanıyor.

Ünlülerin güzellik merkezi olarak tanınan, Nişantaşı merkezli Emsal Doğan, 17’inci şubesini Adana’da açtı. Bugün açılan şube, güzelliğinin altını çizmek isteyen Adanalı kadınları bekliyor.

* NişantaşıHaber Facebook’ta
* NişantaşıHaber Twitter’da
* NişantaşıHaber Instagram’da

Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, kalıcı makyaj, protez tırnak, ipek kirpik, microblading, dermaroller, dermapen, cilt bakımı, kimyasal peeling ve saç simülasyonu gibi tüm güzellik uygulamalarının Adana şubesinde de olacağını söyledi.

Emsal Doğan,  bugün ve yarın ( 8 Nisan) tarihlerinde Adana şubede hazır bulunacak ve hanımefendilere ipuçları verecek.

Viyana’ya uzandı

Öte yandan  50 Türk kadın girişimci arasında gösterilen Emsal Doğan, Avrupa‘ya da Viyana üzerinden açılıyor. 1997 yılında güzellik sektörüne adım atan Emsal Doğan, halen Türkiye’nin birçok bölgesinde, yüzlerce kadına da istihdam olanağı sağlıyor.

Samimiyet ve gerçeklik

20 yıllık sektör başarısındaki ana unsurların samimiyet ve gerçeklik olduğunu belirten Emsal Doğan, “Yıllar önce İstanbul’a geldiğimde başarılı bir iş kadını olup, çevremdeki kadınlara istihdam sağlamak ve kendimden güzel bir iz bırakmak amacıyla küçük bir dükkânda müşterilerime uygulamalar yapmaya başladım. 20 yılın sonunda, bugün Türkiye genelindeki 16 şubemizde, yüzlerce çalışanımızla büyümeye devam ediyoruz. Almanya’da doğmuş bir Türk ve başarılı bir kadın girişimci olarak adımızı ve ülkemizi yurt dışında da temsil etmek en büyük hayalimdi. Şimdi Viyana’da açacağımız şube ile bu hayalim gerçek oluyor. Bu başarının arkasında samimiyet ve gerçeklik yatıyor” dedi.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X