Erçin Özüntürk imzalı güzellik formülü

Çatlaklardan kalıcı olarak kurtulması sağlayan ilaca imza atan Dr. Erçin Özüntürk, FDA onayını da aldı.

Türk doktor estetikte çığır açtı. Bugüne kadar tedavisi en zor estetik sorunlardan biri olan çatlaklardan kalıcı olarak kurtulmanın formülünü yazdı ve bunu ürün haline getirdi.

Sabah Gazetesi‘nden Gül Kireklo‘nun haberine göre, Dermatoloji Uzmanı Dr. Erçin Özüntürk imzasını taşıyan formül, ABD‘nin bu tür ürünlerden sorumlu devlet kurumu FDA‘dan da onay aldı.

Avrupa Kozmetik, Estetik ve Dermatologlar Birliği eski Başkanı da olan Özüntürk, “İşin sırrı kahve çekirdeği yağında ama hem çatlak tedavisi hem kırışıklık hem sivilce ve güneş lekelerinde iyileştirici özellik taşıyor. 6 haftalık bir süre sonrasında pürüzsüz dokuya kavuşuluyor” dedi.

Özüntürk, kahve çekirdeği yağının sırrı için de “Bu formülle yüz güldürücü sonuçlara ulaştım. Örneğin kahve çekirdeği yağı, içeriğinde serbest radikal temizleyici özellikler barındırmaktadır. Brezilyalı kadınlar tarafından cildi arındırmak ve selülitleri azaltmak amaçlı kullanılmış. Kahve çekirdeği yağı, insan cildi ile aynı PH seviyesine sahip. Nemlendirici özelliği var. Cildin herhangi bir alanında akneye eğilimli kişiler de rahatça kullanabilir” diye konuştu.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X