Ezrah ve Iliria’dan Bahara Merhaba daveti

Ezrah Coutre ve Iliria Jewellery'nin ilkbahar-yaz koleksiyonları Bahara Merhaba davetiyle tanıtıldı.

Moda Tasarımcısı Esra Baş ve Mücevher Tasarımcısı Elif Erdem, Ezrah Coutre ve Iliria Jewellery markalarının ilkbahar-yaz koleksiyonlarını Bahara Merhaba davetinde tanıttılar.

Esra Baş ve Elif Erdem‘in ev sahipliğinde gerçekleşen davete Arzu Özal ve Günseli Ülkü gibi cemiyet hayatının tanınmış simalarının yanısıra, bir dönem televizyonlarda sunduğu “Yasemin’in Penceresi” programı ile tanınan Yasemin Bozkurt da katıldı.

Davette, ünlü hanımlar, güç birliği yapan genç tasarımcıların yeni koleksiyonlarını yakından inceleme fırsatı buldular. Ezrah Couture markasıyla kişiye özel tasarım ve stylinğ danışmanlığı yapan Esra Baş‘ın ilkbahar-yaz koleksiyonu ünlü hanımlardan tam not aldı.

Renklere olan tutkusunu mine sanatıyla birleştiren Elif Erdem‘in Iliria Jewellery markası altında altın ve gümüş kullanarak her birini el işçiliği ile tasarladığı ilkbahar-yaz koleksiyonunu da beğenen hanımlar bol bol alışveriş yaptı. Şık ikramlar eşliğinde keyifli bir gün geçiren davetliler, Ezrah Coutre‘un özel tasarımlarını Iliria Jewellery mücevherlerle tamamlayarak bahar gardroplarını yenilediler.

Ezrah Couture markasıyla 15 yıldır kişiye özel tasarım ve styling danışmanlığı yapan Esra Baş‘ın toptan hazır giyim koleksiyonları İtalya, Fransa, İngiltere, Belçika, Almanya, Hollanda, Rusya, Dubai, Abudhabi, Katar, Ürdün, S. Arabistan, Kuveyt, Mısır, Amerika, Brezilya, Çin ve Hong Kong‘a ihraç ediliyor.

Yılda 4 kez koleksiyon hazırlayan Esra Couture, Paris Fashion Week, Barcelona Bridal, Hong Kong Fashion ve Sisposa Milano‘da katılımcı olarak yer alıyor.

[fancygallery id=”11″ album=”296″]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X