Ezrah Nişantaşı’nda açıldı

Ezrah Couture, Avrupa ve Ortadoğu’dan sonra Nişantaşı’na geldi.

Kişiye özel tasarımlar yapan Ezrah Couture, Avrupa ve Ortadoğu’dan sonra Türkiye’de modanın merkezi Nişantaşı’nda moda severlerle buluştu.

Almanya’nın en eski ve ünlü lüks alışveriş merkezlerinden Berlin’deki (KaDeWe) Kaufhaus Des Westens ve Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’daki Harvey Nichols’ın yanı sıra Amerika‘dan Avrupa‘ya, Ortadoğu‘dan Uzakdoğu‘ya 110 satış noktasında yer alan Ezrah Couture‘ün yeni butiği Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldı.

(İHKİB) İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Hikmet Tanrıverdi’nin yanı sıra iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı açılışta Esra Baş’ın tasarımlarına imza attığı Ezrah Couture’un 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu da tanıtıldı.

Arzu Özal, Didem Taslan, Nalan Aksoy, Günsel Ülkü, Arzu Kunt, Perihan Akı, Hilal Mocan, Jülide Önengüt, Ayşegül Kayabay, Serap Dindar ve Ayşe Azizoğlu’nun da aralarında olduğu isimler mankenlerin tanıttığı 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘ndan tasarımları inceleyip Esra Baş’ı tebrik ettiler.

 

Facebook yorumları

Diğer haberler