Ferruh Karakaşlı mağazasını açtı

Ünlü Modacı Ferruh Karakaşlı, kişiye özel dikimlerini hazır giyim sektörüne de taşıdı.

Erkek modasında çok tasarım, az adet” diyerek yola çıkan Karakaşlı, bu anlayışla sektörde bir ilke imza atacak. Avrupa ve Türkiye‘nin seçkin isimlerini şıklaştıran modacı, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi 42 Numara‘da açtığı mağazasıyla sadece ısmarlama değil, artık tüketicinin anında ulaşabileceği ve hazır giyim için özel olarak hazırladığı tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor.

Mağazanın açılışı cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül‘ün yaptığı açılışa Fehmi Zorlu, Ahmet Dedehayır, Cem Bilginer, Turgay Kıran, Eda-Burak Akbay, Aslı Duruman, Esra Üstünkaya, Firaz-Lina Chemsi Pasha, Edhem Postacıoğlu, Şebnem Ersoy, Brezilya Devlet Başkanı’nın torunu Carlos-Nihan Alberto Pessoa, Selcan Kırca gibi isimler katıldı.

Açılış organizasyonunda ürünlerin sunulduğu özel bir defile gerçekleştirildi. Yaklaşık 20 yıldır sanat, cemiyet, iş ve siyaset dünyasından birçok ünlü erkeği giydiren ünlü Modacı Ferruh Karakaşlı, hazır giyim sektöründe de bir ilke imza atıyor. Haute couture birikimini hazır giyime taşıyan Karakaşlı, tüm ürünleri el dikimi ve özel tasarımla satışa sunarak hazır giyime, özel dikim tarzı getiriyor.

FOTO GALERİ

[divide icon=”square” width=”medium” color=”#2c314d”]

[gmedia id=16]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X