Glens İstanbul, sezonu 4 DJ ile açıyor

Glens İstanbul‘da 21 Eylül 2018 Cuma akşamı ünlü DJ’ler, Doğuş Cihan, Cüneyt Çilingiroğlu, Mert Eser ve Yaman S. setin başına geçen İstanbullulara heyecanlı bir akşam yaşatacak. Eğlence severleri, 22 Eylül 2018 Cumartesi akşamı ise Kerem Önger‘in canlı performansı bekliyor.

Nişantaşı’nda açıldığı günden beri semtin fark yaratan kültüründen ve enerjisinden aldığı ilhamı, seçkin keyiflere ve ayrıcalıklı deneyimlere dönüştüren “Glens İstanbul”, gece hayatına yepyeni bir boyut getiren partileri ile sezonun ritmini yükseltiyor.

İtalyan lezzetleriyle adından sıkça söz ettiren Glens İstanbul, aynı keyfi şimdi de kaliteli eğlence anlayışına taşıyor ve sezon boyunca İstanbul gecelerine yön verecek etkinliklerinin başlangıcını setinde ağırladığı ünlü DJ’ler ile yapıyor!

İstanbul gece hayatına yön verecek partilerin ilkini 21 Eylül 2018 Cuma akşamı gerçekleştirecek olan Glens İstanbul, aynı gece her biri müzik dünyasında çarpıcı performanslara imza atan 4 DJ,  Doğuş Cihan, Cüneyt Çilingiroğlu, Mert Eser ve Yaman S‘i ağırlıyor.

İstanbul gece hayatının en önemli DJ’lerinden Doğuş Cihan, eğlence hayatının müzik anlayışına yön veren, ritmi ve melodileri yüksek, deep house, tech house, progressive house performanslarıyla dans pistlerini hareketlendiren en çarpıcı isimlerden…

Setleri ile dünden bugüne house müziğin en güzel örneklerini sunan ve eğlence severleri adeta keyifli bir müzik yolcuğuna çıkaran Cüneyt Çilingiroğlu, groovy, deep – tech vokal, perküsyon ritimli performansıyla dans pistlerine yön veriyor.

Dünya çapında oldukça önemli bir dinleyici kitlesine sahip olan Mert Eser tribal, deep house melodilerinin yükseldiği ve adeta insanı hipnotize eden setleriyle gece hayatında fark yaratıyor.

Canlı performansları kadar mixleri ve prodüksiyonları ile de adından söz ettiren Yaman S, neşeli ritimler ile insana huzur veren deep house melodilerini kusursuz bir şekilde harmanlıyor.

Sadece İstanbul gecelerinin değil, Türkiye’nin önde gelen beach partilerinin de vazgeçilmez ismi, Kerem Önger, geçmişten günümüze en sevilen parçalara kattığı yorumları ve setlerindeki eğlenceli ritimleriyle 22 Eylül 2018 Cumartesi akşamı sahne alıyor.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X