Göz Kamaştıran Defile

adL Cengiz Abazoğlu işbirliğinin 17. Sezonu olan İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu “Wonderland”, Raffles İstanbul’da düzenlenen göz kamaştırıcı defile ile izleyenleri büyüledi.

Koleksiyonun ana hatlarını artık Cengiz Abazoğlu’nun imzası haline gelen şifon, viskon, dantel ve payetler oluştururken, gabardin ve krep kullanımı da göze çarptı. Renkler kullanımına ise somon, pudra, nar çiçeği, bezelye yeşili, sarı, lila, pembe, turkuaz gibi bahar enerjisi taşıyan renklerin dışında siyah, bej ve haki tonları da hakimdi.

Defilede görsel show’lar ve dans performansları da en az koleksiyondaki parçalar kadar dikkat çekti. Raffles Istanbul’un Balo Salonu’nda gerçekleşen defileye Cemiyet hayatından bir çok modasever ismin katıldı. İzleyenler tarafından tam not alan defile ile ilgili Cengiz Abazoğlu; “Uzun zamandır hazırlandığımız ve heyecan duyduğumuz bir geceden, davetlilerimizin yüzünün gülerek ayrdıldığını görmek benim için en büyük mutluluk…” dedi.

Defilede Çağla Şikel baş manken olarak inanılmaz bir şov ile göz doldurdu. Podyumda yürüyen diğer bilindik simalar ise Didem Soydan, anne olduktan sonra kariyerine ara veren Pınar Tezcan ve son zamanlarda adı Acun Ilıcalı ile anılan Itır Esen’di.

Defile ve sonrasındaki after party’de konuklar, podyumdaki kelebek temasının da etkisiyle kendini tıpkı koleksiyona adını veren ‘Wonderland’de hissetti.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X