Gülnur Güneş yeni showroomunu açtı

Kış koleksiyonunu da tanıttı

Canan Yıldız / MODA
c.yildiz@nishtime.com

Feminen kadınların tasarımcısı Gülnur Güneş yeni showroomunun açılışı ve kış koleksiyonu için özel bir davet verdi.

Son dönemin en dinamik moda tasarımcıları arasında gösterilen Gülnur Güneş, Nişantaşı’ndaki yeni showroomunu ve 2013 – 2014 Kış Koleksiyonunu verdiği özel bir davetle tanıttı.

Yaklaşık altı yıldır moda dünyasının içinde yer alan genç tasarımcı, yeni showroomunun açılışında cemiyet ve moda dünyasından ünlü isimleri ağırladı. Çalışmalarının özgün olmasına özen gösteren, cesur ve feminen bir tarzı benimseyen Güneş, yeni koleksiyonunda şehirli ve modern kadını ön plana çıkarıyor. Koleksiyonda, “İyi giyinmenin sanat olduğuna inananlar” için dantel, payet ve transparan detaylar olağanüstü bir uyum içinde kullanılıyor. 2013 – 2014 Kış Koleksiyonu’nda; ipek ve şifon gömlekler, krep pantolonlar, kadife etekler, kaşmir montlar, payetli elbiseler,kürkler ve digital ortamda kendi tasarladığı baskı desenleri ön plana çıkıyor.

Gülnur Güneş markası altında ayakkabı ve aksesuar koleksiyonu hazırlayan Öznur Güneş’in de tasarımları ilk kez sergilendi. “GG by Öznur Güneş” markasıyla tasarlanan ayakkabı ve aksesuarlar davete katılanlar tarafından büyük beğeni topladı.

Etkinliği katılan isimler arasında Gönül Yazar, Arzu Özal, Figen Kıral, Hande Can Yüce, İdil Unan, Meral Yazıcı, Nilgün Esinli, Nur Yerlitaş, Merve Boluğur, Osman Aksoy, Özlem Acar, Öznur – Hülya – Gülnur Güneş, Pelin Ataş Kuran, Selin Neziroğlu, Nur Yavuzer, Pınar Karşak, Sema Sement, Müge Karamızrak, Serap Tibük, Seta Balyan, Emel Yörüker, Yağmur Sürme, Merve Boluğur, Arzu Kurt, Aslıhan Güner, Emine Ersan, Füsun Okutan ve Esra Öztürk de yer aldı.

FOTO GALERİ

[divide icon=”square” width=”medium” color=”#2c314d”] [gmedia id=471]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X