Hem Yemekleri Hem Müzikleri Lezzetli: Retro Society

Bodrum Gündoğan’dan tanıyacağınız Arda Önen, koyun simgesi ve müdavim mekanı haline gelmiş olan Sail Loft ailesine Retro Society adlı yeni bir üye ekledi.

Teşvikiye Topağacı’nda bulunan yeni mekan, sabah 10’dan itibaren kapılarını misafirlerine açıyor. Akşamüstleri aperitivo saatleriyle ise Nişantaşı’ndaki önemli bir eksiği dolduruyor. Aperitivo saatleri, günün her saati servis edilen tapaslar için ideal. Kaliteli kavurucular tarafından kavrulduktan sonra servis edilen özel kahveleri ise bu mekanın karnesine bir başka artı ekliyor. Pazar günleri tatmin edici bir brunch menüsü sunan Sail Loft Retro Society’de brokoli, avokado, ıspanaklı Fried Egg Bowl, sote brüksel lahana ve fesleğenli çırpılmış yumurta gibi yeşil ve sağlıklı seçenekleri bulmak mümkün.

Mekanın bir diğer özelliği de tıpkı Soho House gibi özel event’ler için ideal bir ambiyansa sahip olması. Keza, burası bireysel çalışmalar veya markalar için yapılan toplantılar, workshop veya eğitimleri ve sanat sergileri için ideal.

Sail Loft Retro Society, adından da anlaşılacağı gibi gerek müzikleri gerek dekorasyonu ile vintage ve retro bir atmosfer sunuyor. Mekanı özel kılan bir yanı da sadece plaktan müzik çalınıyor olması. Geniş bir plak koleksiyonu sunan mekanın sadece yemekleri değil, müzikleri de lezzetli.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X