Hint Astroloğu Balcı falcıları kızdıracak

Hint Astroloğu Şebnur Kuran Balcı, MAJİ Gallery & Decorist'te kadınlarla buluştu, ilginç açıklamalar yaptı.

Seminere kendini tanıtarak başlayan Hint Astroloğu Şebnur Kuran Balcı, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi‘nden mezuniyetinin ardından Türkiye’nin ilk kadın kaymakamı olduğunu ve ardından ise 10 yıl gazetecilik yaptığını söyledi.

17 yıl öncede, bir arkadaşı vasıtasıyla gezmek için gittiği Hindistan’da üç tane gurudan ‘ruhsal astroloji’, ‘el çizgilerine bağlı Hint astrolojisi’ eğitim aldığını belirten Balcı, dünyada bu alanda yetişen iki kişiden biri olduğunu ifade etti.

Balcı, birçok şirket, işadamı ve kişinin eline bakarak iş yaşamlarından özel hayatlarına birçok konuda yardım ettiğini dile getirdi.

Ruh ve farkındalık, ruh ve kişilik farkları, ruhun reenkarnasyonu olup olmadığı, kişinin dünyaya geliş amacı ve kendimizi keşfetmenin yollarının ruhsal astrolojiyle çözüldüğünü söyleyen Balcı, bunların hepsinin elimizdeki çizgilerde olduğuna işaret etti.

Balcı’ya göre, Hint astrolojisi bize 6, 7 ay boyunca aşk, iş, sosyal hayat ve sağlık hakkında nelere dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Uzun vadede yaşanacakları göremeyeceği söyleyen Balcı, “Kalbe en yakın olduğu için sol ele bakılıyor, bu el çizgileri de 6 ayda bir değişiyor. Tabii büyük ve belirgin olanlar değil, ince cizgiler. Buna bağlı olarak da, sizin el çizgilerinizi yorumluyorum” dedi.

Burçlara değil, “ruhlara inandığını” belirten Balcı, herkesin kendine özgü enerjiye sahip olduğunu söyledi.

Balcı, “Örneğin, insanoğlu yeryüzüne gelmeden önce taşlar vardı. Her taş canlıdır. Canlı oldukları için taşlarda enerji vardır. Taşları doğru kullanmak gerekiyor. Bu yüzden, burçlara göre taşa da inanmıyorum. Mesela, yengeç burcunun taşı yakut ve akiktir. Bu taş bütün yengeç burçları tarafından kullanılıyor. Oysa akit taşı kan dolaşımını artırıyor. Kalp rahatsızlığı olan biri bu taşı kullanırsa onun için daha zararlı olacaktır. O nedenle bana, ya da duru görü sahiplerine gideceksiniz” diye konuştu.

Taşların kişisel olarak tercih edilmesine dikkat çeken Balcı, “mesela pembe kuvarsı evlenmek isteyenler, mercan taşını menopoza girenler takabilir” dedi.

3 saat boyunca bilgi veren Balcı, MAJİ Gallery & Decorist Kurucusu Gaye Donay’ın ev sahipliğinde kadınların büyük ilgisi ile karşılaştı.

[fancygallery id=”11″ album=”149″]

 

Facebook yorumları

Diğer haberler
X