H&M’den doğa dostu koleksiyon

H&M, sınırlı sayıda üretilen Conscious Exclusive koleksiyonu için özel bir tanıtım düzenledi.

Dünyanın en ünlü moda markalarından H&M, sürdürülebilirliği tasarımla buluşturduğu, sınırlı sayıda üretilen Conscious Exclusive koleksiyonu için özel bir tanıtım düzenledi.

* NişantaşıHaber Facebook’ta
* NişantaşıHaber Twitter’da
* NişantaşıHaber Instagram’da

Dünya tanıtımı Los Angeles’ta düzenlenen koleksiyon, H&M Türkiye Showroom’unda moda dünyasının seçkin isimlerine tanıtıldı. Türkiye faaliyetlerini Nişantaşı merkezli yürüten H&M‘nin Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana Begüm Kütük, Nefise Karatay, Meltem Kazaz ve Şirin Ediger gibi isimler katıldı.

Dünyaca ünlü top model Natalia Vodianova’nın yüzü olduğu Conscious Exclusive koleksiyonu, bir kez daha tasarımın sınırlarını zorlayarak plastik, polyester, deniz kıyılarına vuran atıkların geri dönüştürülmesiyle elde edilen BIONIC® gibi özel materyalleri kullanarak yaratılmış sıra dışı parçalar sunuyor. Bu yıl koleksiyonda ilk kez erkek ve çocuklar için de parçalar var. Aksesuarlar da dahil olmak üzere tüm koleksiyon, geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir malzemelerden yaratıldı.

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson : “Conscious Exclusive hayal etmek, hem karakterli hem güzel parçaları yaratmak için bir fırsat. Tıpkı BIONIC® ile yarattığımız plise elbise gibi, sürdürülebilir malzemelerle nelerin mümkün olduğunu görmek büyüleyici’’ dedi.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X