Honor Türkiye birinci yaşını kutladı

Türkiye'nin yeni akıllı telefon markalarından biri olan HONOR; Türkiye'deki birinci yaşını Türkiye Başkanı Kevin Kong'un ev sahipliğinde Nişantaşı Sofa Hotel'de düzenlenen özel bir parti ile kutladı.

2018 yılının Nisan ayında Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan HONOR, piyasaya 11 adet ürün sürerek gençlerin tercih ettiği marka olmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde göreve atanan HONOR Türkiye Başkanı Kevin Kong, HONOR’un dinamik ve değişken renklere sahip yeni logosu, ‘gençlere ait akıllı bir dünya yaratma’ misyonu ve pazar hedeflerini değerlendirdi.

HONOR’un Türkiye’de büyük bir ilgi gördüğünü belirten Kevin Kong, son teknoloji ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.

Tüketicilerin HONOR’a oldukça ilgi gösterdiğini belirten Kong, sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’deki birinci yılımızda tüketiciler ile aramızda sıkı bir bağ kurduk. Piyasaya sürdüğümüz tüm modeller büyük ilgi gördü. Tüketicilerimizin ürün ve tasarımlarımıza olan ilgisi, dijital dünyaya ve innovasyona olan yakınlığı bizi daha yakından tanımalarını sağladı”.

HONOR Artık Daha Renkli, Daha Canlı

Kevin Kong ayrıca markanın yeni logosu ve misyonu hakkında da bilgi verdi: “2013 yılında yola çıktığımızda anavatanımız olan Çin pazarına uygun bir logo ve görsel yapıyı benimsemiştik. Ancak HONOR markası, geçen yıllar içinde küresel büyümenin hızına ayak uydurmak için uluslararası trendleri benimsemeye ve değişimin geleceği konusunda cesurca ilerlemeye karar verdi. Sonuç olarak bugünün gençliği için global bir anlayışı benimseyerek marka logomuzu, rengimizi ve misyonumuzu farklılaştırmayı seçtik. Paris Estetik Araştırma Merkezi tarafından tasarlanan yeni logomuzu sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çalışmalarının ardındaki temel felsefe, ilhamını parlaklık, renklilik, dinamizm ve çeşitlilikten alan bir marka olarak ‘Hareketli Marka’ şeklinde tanımlanabilir”. Küçük harflerden büyük harflere dönüşen ve daha keskin kenarlı hale gelen yeni logo, değişen teknoloji dünyasında barındırdığı hareketli renk geçişleriyle vizyoner bir algının temsilciliğini yapıyor.

HONOR Türkiye’nin birinci yaş günü partisine medya mensupları, iş ortakları influencer’lar, markanın takipçileri katıldı. Partide sahne alan Güntaç Özdemir, davetlilere eğlenceli anlar yaşattı.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X