İki kadından biri filtreli fotoğraf paylaşıyor!

IPSOS iş birliği ile 33 ildeki kadınlarla gerçekleştirilen ve kadınların sosyal medyadaki filtre kullanım davranışlarını incelendiği moderatörlüğünü Allergan Tüketici Pazarlama ve İletişim Müdürü Aycan Uğur yaptı.

Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Seyfi Akbay, Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş, Dermatoloji Uzmanı Dr. Ebru Sağlık, Uzman Psikolog Semiha Kaya, ‘Yaşının İyisi Ol’ Kitabının Yazarı Şah Yaycı, IPSOS Türkiye Sağlık Araştırmaları Müdürü Pınar Kıvılcım’ın katıldığı panel kapsamında, aralarında sanatçılar ve cemiyet dünyasının ünlü iş insanlarının da yer aldığı birçok kadın bir araya geldi.

Filtresiz fotoğraflar için uygulanabilecek küçük ve zahmetsiz işlemlerin ele alındığı etkinliğe; Burcu Kara, Hediye Güral, Günseli Kato, Pınar Hotiç, Feryal Gülman, Aslıhan Abacı, Pınar Timer, Zeynep Üstünel, Aslı Küseyiroğlu, Şebnem Çapa, Berrin Ak, Serra Arıkök, Begüm Özer, Rima Kolbaşı, Sedefhan Oğuz, Şengül Balıksırtı, Meral Tabakoğlu, Şeyla Ovacı Karadeniz, Gülay Kamaz, , Batia Kebudi, Aslı Tacir, Müge Tezman Sırmabıyık, Rose Kar, Yasemin Övün, Arzu Kunt, Işın Görmüş, Merve Ağazat, Mehtap Elaidi, Meral Yazıcı, Zeynep Bilgin, Füsun Kuran, Nuran Erçil, Ferda Paksoy, Sema Demiral, Gamze Akpul, Çiler Geçici, Arzu Özal gibi önemli isimler katıldı.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X