İMA mezunlarından yılsonu sergisi

İstanbul Moda Akademisi (İMA) öğrencilerinin “Mezuniyet Sergisi” açıldı.

İMA öğrencilerinin yıl boyunca hazırladıkları tüm başarılı işlerin “DREAM IT, MAKE IT, SHARE IT” teması ile sunulduğu Mezuniyet Sergisi açıldı.

ima_mezuniyet_sergisi_icAçılışta, İHKİB Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İHKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Atik, İHKİB Yönetim Kurulu üyeleri, İTKİB Eğitim Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Jale Tuncel, Başkan Yardımcısı Cemal Bayazıt, İMA Direktörü Seda Lafçı, İMA yönetim kurulu ve akademik kadrosunun yanı sıra OTİAT Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş, Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin ile IMG Direktörü Banu Bölen, moda tasarımcıları Niyazi Erdoğan ve Tolga Turan da hazır bulundu.

Açılışta, İMA‘nın 2014 – 2015  mezunu olan öğrencilere diplomaları verildi.

Mezuniyet sergisinde ise yarı ve tam zamanlı Moda Tasarımı öğrencilerinin skechbookları, tasarımları ve katalog çekimleri; Moda Editörlüğü öğrencilerinin dergileri; Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı öğrencilerinin vitrin tasarımları; Moda Fotoğrafçılığı ve Styling öğrencilerinin çekimlerinden fotoğraflar; Moda Tasarımında Kalıp ve Model Geliştirme öğrencilerinin de yıl içinde yaptıkları çalışmalar sergileniyor.

Sergi, yaz boyunca açık olacak.

İMA sergisinin kamera arkası görüntüleri…

Facebook yorumları

Diğer haberler
X