İşte “Spor Sanat ve Tasarıma Işık tutanlar”

FMV Işık Okullarının "Spora Sanata Tasarıma Işık Tutanlar" ödüllerinin sahipleri belli oldu. Onur Ödülü Harun Erdenay'a gitti.

Binlerce Işıklı, Türkiye‘nin spor, sanat ve tasarım alanında en başarılı isimlerini oylarıyla belirledi. 3 Nisan Pazartesi günü düzenlenecek ödül programında toplamda 17 ödül sahibini bulacak.

* NişantaşıHaber Facebook’ta
* NişantaşıHaber Twitter’da
* NişantaşıHaber Instagram’da

FMV Işık Okulları‘nın 2009‘da başlatarak geleneksel hale getirdiği Türkiye‘nin en geniş katılımlı ödül programında kazanan isimler belli oldu. Bu yıl 8‘inci kez düzenlenenen, Işık Spor Sanat Tasarım Akademisi tarafından “Spora Sanata Tasarıma Işık Tutanlar” adı altında verilecek ödüller, mezunundan öğrencisine; öğretmeninden velisine binlerce Işıklı’nın oylarıyla belirlendi.

FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü, Muvaffak Benderli Salonu‘nda 3 Nisan 2017 Pazartesi günü düzenlenecek ödül töreninde, spor alanında 11, sanat ve tasarım alanında 5 dalda ayrıca bir de onur ödülü olmak üzere toplamda 17 ödül dağıtılacak.

Mezunundan öğrencisine, öğretmeninden velisine binlerce Işıklı’nın oylarıyla belirlenen, Türkiye‘nin en geniş katılımlı ödül programında, 2016 Yılında Spora Işık Tutanlar kategorisinde; Eczacıbaşı Voleybol takımı, Nevriye Yılmaz, Ayşe Begün Onbaşı, Mete Gazoz, Caner Eler, Şenol Güneş, Nazmiye Muslu Muratlı, Emin Alp Baştan, Abdullah Avcı, Cedi Osman, Ekpe Udoh, Sanata Tasarıma Işık Tutanlar kategorisinde ise Erdal Özyağcılar, Ahmet Ümit, Çiğdem Kaplangi, Mehveş Emeç Birol, Emir Turam, Tuana Deniz Tınaz, Erdal Tosun gibi alanında çok değerli isimler ödül alacak ve 131. Yıl Onur Ödülü‘nün sahibi ise Harun Erdenay olacak.

Törenin sunuculuğunu Nebil Evren gerçekleştirecek.

NisantasiHaber.com
haber@nisantasihaber.com

Facebook yorumları

Diğer haberler
X