JCM London artık İstanbul’da

Londra’da kurulan ve mücevherat sektöründe 10. yılını dolduran JCM London, uluslararası dünya moda başkentlerinden sonra İstanbul’daki ilk şubesini açtı

Tasarımcı Cenk Esertepe ve marka ortağı Mehmet Topbaş’ın 2009 senesinde yarattıkları JCM London; olabildiğince geniş materyal çeşitliliğin yanı sıra kemik, eboni, yılan derisi gibi alışılmadık malzemeleri değerli taşlarla bir araya getirerek kendi kulvarında büyük fark yaratıyor. İstanbul’da özel ustalık teknikleri ile üretilen tasarımlar mücevher tutkunlarına sofistike ve elegan bir çok seçenek sunuyor. Markanın tasarımcısı Cenk Esertepe kendi hayal gücünden esinlenerek tasarladığı ürünlerin cesur, yenilikçi ve stil sahibi kadınlar için hazırlandığını belirtti. Harrods markasının da yer aldığı Londra’nın önemli alışveriş merkezi olan KNIGHTSBRIGDE’te açtıkları showroom’la dünyanın farklı ülkelerinden moda severlerle buluştuklarını belirten JCM marka ortağı Mehmet Topbaş Türkiye için ilk şubemizi markamızın 10.yılında açmayı tercih ettik açıklamasını yaptı.

Hong Kong’tan New York’a; St. Petersburg’tan, Johannesburg’a, dünya markalarının buluşma noktalarında çok markalı mağazalarda satışta olan JCM London her biri özenle tasarlanmış yaz koleksiyonu ile İstanbul Teşvikiye’de kapılarını Türk moda severler için açtı.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X