Kadınların gardırobuna “Altın” damla

Dünya markası Vernel’in laboratuvarlarında, giysilere bakım yapan yeni bir yumuşatıcı üretildi. Max Soft&Oils adını taşıyan yeni ürünün Türkiye lansmanı da, İstanbul Park Hyatt Hotel’de Ivana Sert’in sunumu ile yapıldı.

Lansman için otelin kral dairesi Ivana Sert’in evi haline dönüştürüldü. Sert’in evindeki onlarca kıyafet, buradaki gardıroplarına taşındı. Ünlü stilist ve moda tasarımcısı Sert, lansman öncesinde konukları kapıda karşıladı.

Vernel’in yeni ürününün tanıtım kampanyasının ‘Altın Damla’ adını taşıdığından söz eden Sert; “Bu nedenle de bugün burada gün düzenledik. Aynen günlerdeki kadınlar gibi, hem sohbet edeceğiz hem de günlerin değişmez yemeklerini tadacağız” diyerek konuklarına börek, kek ve kısır ikram etti.

Ivana Sert konuşmasında “Giysilerimiz bize kim olduğumuzu anlatır, bu nedenle giysilerimize de cildimiz, saçımız ve bedenimiz kadar önem veririz. Vernel Max Soft&Oils ile yumuşatıcılarda ‘altın damla’ çağı başladı. Bu yeni ürün giysilere bir tür güzellik bakımı yapıyor. Çünkü yeniliklerden ilham alarak geliştirilen formülünün içerdiği besleyici yağlar giysilerinize özel bakım yapıyor. İçindeki değerli parfümler ile de giysilerin mis gibi kokmasını sağlıyor. Bu ürün Türkiye’de besleyici yağ ile giysilere bakım yapan ilk yumuşatıcı unvanlı bir ürün. Yenilikçi formülündeki yağ kumaşın dokusunu koruyor, giysilere benzersiz bir yumuşaklık sağlıyor. Bu eşsiz deneyimi yaşatan Vernel Max Soft&Oils’in formülü 140 yıllık tecrübeye sahip olan Henkel tarafından patentli. Altın rengi, pembe ve mor renk seçenekleri ile modern şişe tasarımı ile üç varyant olarak raflarda 12.90 TL etiketle yerini aldı” dedi.

Evlere de konuk oluyor

Altın Damla Günleri kampanyası için Ivana Sert‘in evlere de konuk olacağı açıklandı. Bu nedenle 10 Ekim – 11 Aralık 2016 tarihleri arasında Vernel Soft& Oils satın alan tüketiciler, bakımına önem verdiği kıyafetleri ile birlikte fotoğrafını çekip, ardından #VernelAltınDamla hashtagi ile paylaşacak.

Facebook üzerinden yapılan başvurular arasından seçilecek talihlilerin evlerini Ivana Sert ziyaret edecek. Onların düzenleyeceği ‘Altın Damla Günleri’ne katılacak. Bu ziyaretlerde kadınların gardıroplarını yorumlayarak stil, moda ve kıyafet bakımı önerileri verecek.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X