Kariyer Fashion Show gecesi

Kariyer Eğitim Kurumları’nın düzenlediği Kariyer Fashion Show 30.yıl defilesinde Çağla Şikel, Miss Model of The World 2018 yarışmasında dünya güzeli seçilen Pınar Tartan, Miss Turkey Kraliçeleri Şevval Şahin, Buse İskenderoğlu, Ecem Çırpan podyuma çıktı.

1 yıl süren akademik moda eğitimlerini tamamlayan geleceğin moda tasarımcılarının bitirme projelerinin moda dünyasına sunulduğu Kariyer Fashion Show’da 180 looktan oluşan koleksiyon Swissotel The Bosphorus’da moda severler ile buluştu.

Tasarımından kalıp ve dikimine tamamen öğrencilerin kendilerinin yaptığı dev koleksiyonun Moda Direktörlüğü Özlem Süer, Stil Danışmanlığı Mert Yemenicioğlu ve Koreografi Yasin Soy tarafından gerçekleştiriliyor.

Toplamda 40 modelin daha görev aldığı defilenin saç ve makyajları da yine Kuaförlük ve Makyaj bölüm mezunları tarafından tasarlandı.

Eğitim ve sektör işbirliğinin örneklerinden biri olan Kariyer Fashion Show’a 1000e yakın firma sahibi, tasarımcılar ve moda camiasının seçkin isimleri davetli olarak geceye katılım sağlarken, eski Miss Turkey Güzeli Ezgi Avcı genç yeteneklerin bu özel gecesinin sunuculuğu üstlendi.

Podyumda yer alan Soft Suiting, Destination Dressing, Crystallised, ReBirth Deconstructed defile temaları davetliler tarafından beğeni topladı.

Defile sonrası Çağla Şikel, Pınar Tartan, Şevval Şahin, Buse İskenderoğlu ve Ecem Çırpan objektif karşısına geçti. Çağla Şikel; “Genç tasarımcı arkadaşlarımızın heyecanını yükleyerek yürüyeceğiz bugün podyumda. O yüzden de çok heyecanlıyız bugün. Onların hayal ettiği gibi yürüyebilmek, görmek istediği gibi olabilmek aslında bizim buradaki en önemli işimiz. Biz onların hayallerini gerçekleştirmek için buradayız bugün. Hem de böyle güzel bir gecenin bir parçası olmak çok heyecanlı, çok güzel. Çok güzel bir şov sizi bekliyor.” dedi.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X