“Kazadan sonra hayatım değişti”

Rüzgar Çetin, ilk kez konuştu: “Yargıtay süreci devam ediyor ama hayatım çok değişti”

Beşiktaş’ta bir polis memurunun şehit olmasına neden olan trafik kazasıyla uzun süre gündemde kalan Rüzgar Çetin, ilk kez konuştu: “Yargıtay süreci devam ediyor ama hayatım çok değişti

Yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, önceki gece Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Geçtiğimiz yıl ocak ayında Beşiktaş’ta yaşanan trafik kazasında bir polisin şehit olmasına yol açan ve yaklaşık dokuz ay tutuklu kalan Çetin, kız arkadaşlarıyla buluştu. Koyu sohbet sırasında gazetecileri fark eden Rüzgar Çetin, masadan kalkarak arka bölüme geçti. Kısa bir süre sonra da mekanı tek başına terk etti.

Olayların ardından gazetecilerden uzak duran Çetin, mekandan çıkmadan önce ilk kez sorulara yanıt verdi. Yurt dışına çıkış yasağının olduğu iddialarını yalanlayan Çetin, “Yargıtay süreci devam ediyor. Bekliyoruz, inşallah güzel bir sonuç çıkacak. Şu an mutluyum” şeklinde konuştu. Yaşadıklarından etkilendiğini anlatan Çetin, “Hayatımda çok şey değişti. Bir gün bunları uzun uzun konuşuruz” diyerek gözden kayboldu.

Facebook yorumları

Diğer haberler