Klinik Psikolog Tuğba Kaplanhan Nişantaşı’nda

Klinik Psikolog Tuğba Kaplanhan’ın Terapi Merkezi Nişantaşı’nda yeni adresinde açıldı.

İç mimar Bedirmah Yentür’ün dizayn ettiği klinik, misafirleri tarfından çok beğenildi. İstanbul’un sevilen ve başarılı terapisti Tuğba Kaplanhan, danışanlarına artık Teşvikiye’de kendi kliniğinde hizmet verecek. Uzun yıllar klinikte deneyim kazanan Kaplanhan, ekinini kurumsal şirketlere hizmet etmek üzere de yetiştireceğini açıkladı.

Hacettepe Üniversitesi’nden 2007 yılında mezun olduktan sonra A sınıfı bir hastane olan Özel Surp Pırgiç Ermeni Vakfı Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde uzun yıllar çalıştıktan sonra kendi ekibini kurarak yeni bir klinik oluşturdu. Aldığı ödüller ve gönüllü çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Kaplanhan’ın kapısını bir çok ünlünün de çaldığı biliniyor. Özellikle Duygu Durum Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları ve Kaygı Bozuklukları ile çalışan Kaplanhan; tüm ekibini de etik ve bilimsel açıdan donatarak hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

15 yıldır aktif klinik hayatı devam eden Kaplanhan’ın açılışında İstanbul’un önde gelen isimleri de yer aldı. Nişantaşı’nda seçkin 45-50 kişilik misafirleri ile açılış yapılan School of Emotions’a, Kaplanhan’ın yakın dostlarından Cool Card Kurucuları Elif Ererdi ve Cihat Cahit Yıldırım, Bazlama Kahvaltı kurucusu Sinem Tuncer, Voksel Mühendislik kurucu ve Ceo’su Kerem Girgin, Nuraderm Ceo’su Ersin Demiröz, Barista Ol kurucusu Göksal İzci de eşlik etti. Açılış töreni Tuğba Kaplanhan’ın konuşmasıyla başladı, jaz müzik ve kokteyl eşiliğinde devam etti.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X