MacKenzie – Childs koleksiyonları Anatoli’de

Binlerce yıldır ev sahipliği yaptığı pek çok farklı medeniyetin izlerini barındıran Anadolu’nun verimli toprakları ve kadim mirasını modern çizgiler ile harmanlayarak tasarımlarına yansıtan Anatoli bu yılbaşında yaptığı çok özel iş birliktelikleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Anatoli markasının dostları Demet Şener, Dilara Koçak, Selin Kutucular ve Saffet Emre Tonguç gibi isimler ortaklaşa hazırladıkları “Anatoli Yılbaşı Özel Seçkileri“ni düzenlenen davetle sundu.

Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış’ın ev sahipliğinde gerçekleşen şık davete iş ve sanat dünyasından birçok isim de katıldı.

Viyolonsel performansı eşliğinde keyifli dakikalar geçiren misafirler, ünlü şef Maksut Aşkar’ın Anatoli’ye özel hazırladığı Hibiskus şerbetini de deneyimledi.

Yetenekli tasarımcıların yarattığı ev, mutfak ve dekorasyon objeleri sunan, Nişantaşı merkezli MacKenzie – Childs markasının da koleksiyonlarını sunmaya başlayan Anatoli, ayrıca yılbaşı özel seçkilerinden elde edeceği gelirin bir kısmını, genç kızların eğitimi için Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü’ne bağışlayacak.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X