Mehmet Turgut’tan Ala portreler

Ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un sergisi The Sofa Otel Hallarts’da açıldı

Edige Hanime / KÜLTÜR SANAT
e.hanime@nishtime.com

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut geçtiğimiz hafta alanlarında usta olmuş 9 önemli isimin fotoğraflarından oluşturduğu “Âlâ portreler” isimli sergisinin açılışını The Sofa Otel Hallarts’da düzenlediği bir kokteyl ile yaptı.

Serginin açılışına katılan davetliler Mehmet Turgut tarafından fotoğraflanan 9 ustanın, usta olabilmek için gereken 3 kavram; zaman, sabır ve sadakat hakkında görüşlerini anlattığı bir video izledi.

İş ve cemiyet hayatının bir araya geldiği “Âlâ portreler” sergisinde sergilenen fotoğraflarda Aydın Boysan, Ara Güler, Şebnem Sönmez, Mustafa Alabora, Yetkin Dikinciler, Zeynep Oral, Rutkay Aziz, Erdal Beşikçioğlu ve Leman Sam gibi ünlü isimler yer alıyor.

Açılışına Mehmet Turgut, Ali Güreli, Yasemin Alaoğlu, Yasemin – Jefi Kamhi, Ayşegül Dinçkök, Bilgün Dereli, İnci Aksoy, Yosun Güreli, Mensure Özbek ve Murat Aksu gibi isimlerin katıldığı sergisinin geliri, Oyuncular Sendikası’na aktarılacak.raç, Bilge Hergüner, Ralf Tezman, Ceyda Ertem, İklim Sancaktaroğlu, Kahraman Sadıkoğlu, Monik İpekel, Ömer Malaz, Engin Abdik ve Hakkı Abdik gibi isimler de katıldı.

FOTO GALERİ

[divide icon=”square” width=”medium” color=”#2c314d”] [gmedia id=661]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X