Nişantaşı Köfte & Steak açıldı

İş adamı Hakan Tankut‘un tekstil sektöründeki başarısını gıda sektörüne de taşımak üzere yola çıkarak açtığı Nişantaşı Köfte & Steak Restaurant’ının davetine sanat, medya ve iş dünyasından bir çok ünlü ismim katıldı.

Nişantaşı Köfte & Steak‘in açılışında Yapımcı Caner Erdem, Şafak Sezer, Faik Öztürk, Tayfun Duygulu, Banu Zorlu; Nişantaşı ile simgeleşmiş Ozz Antik‘in kurucusu İbrahim Özcan, Gazeteci Salih Keçeci ve bir çok isim Tankut‘u yanlız bırakmadı.

Açılışa Şafak Sezer‘in esprileri ile Faik Öztürk‘ün kendi elleriyle köfteleri konuklara sunması damgasını vururken; Hakan Tankut, Nişantaşı Köftecisi‘nin Osmanbey‘deki 25 yıllık geçmişini yenileyerek eşsiz lezzeti yeni yerinde de gurme ve meraklılarıyla buluşturduklarına dikkat çekti.

Tankut, köftelerinde kullanılan etlerin özel olarak Erzincan‘da yaşayan ailesinin yetiştirdiği doğal besili çiftlik hayvanlardan elde edildiğini ve günlük olarak getirildiğini söyledi.

Ünlü sanatçı Alişan‘ın mekanına da komşu olan Hakan Tankut, yeni yerlerinde hem kaliteli hem de son dereece makul fiyatlarla müşterilerine hizmet sunacaklarını sözlerine ekledi.

FOTO GALERİ

[gmedia id=1159]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X