Özge Ulusoy’a sert çıkış

Modacı Mehmet Köymen, adı Ekonomi Bakanı Berat Albayrak ile söylentilere karışan Özge Ulusoy’u sert bir dille eleştirdi

Ünlü modacı Mehmet Köymen, sosyal medya hesabında Ulusoy’un üç sene önce kendisini kandırdığını vurgulayarak “Evli erkeğe pazarlanan karılara Türkiye’de ne denirse sen o’sun” sözlerini paylaştı. Ulusoy ise Köymen’in gündemin popüler konulardan biri olan bu söylenti hakkındaki yorumuna karşılık “iftira” diyerek kendini savundu. Köymen’i bu sözlerinden ötürü mahkemeye vereceğini söyleyen Ulusoy, tüm konuşulanların iftira olduğunu söylese de takipçileri tarafından inandırıcı bulunmadı.

 

Yüzüklerin Efendisi

Sosyal medyada ünlü alışveriş sitesi Amazon’dan sipariş verdiği seks oyuncaklarından biri olan penis yüzüğü nedeniyle “Yüzüklerin Efendisi”, yaptığı önemli konuşmalarda yanlış anlaşılmalara sebebiyet veren artikülasyonu sebebiyle de “Çokomelli” olarak anılan Berat Albayrak’tan ise herhangi bir açıklama gelmedi. Söylentiler hakkında sosyal medyada yapılan yorumlar ise Türk insanının mizah yapmayı ne kadar sevdiği bir kez daha ortaya koydu.

 

“Çokomel sever misin?”

Ulusoy’un Instagram hesabında göze çarpan yorumlardan birkaçı ise şöyle:

Yorgunvebitkin: “Fakirle mi çıkacağım tabi ki zenginle çıkacağım derken devletin kasasından bahsettiğini anlayamamışız. Sende de ne mide varmış be.”

Beyinsizreyiz: “Özge abla çokomel sever misin?”

Sinemgunell: “Özge yüzük var mıydı yüzük??”

Facebook yorumları

Diğer haberler
X