Ritmik Hayatlar

Ünlü sanatçıların eserlerinin de yer aldığı "Ritmik Hayatlar" sergisi Nişart Galeri Teşvikiye'de başladı.

13 Şubat 2018 tarihine kadar açık kalacak.

Sanatçı Meltem Aktaş‘a arkadaşları bir de sürpriz yaparak küçük bir doğum günü partisi düzenledi. Geçtiğimiz günlerde Akatlar Kültür Merkezi‘nde açtığı “Sonun Başlanğıcı” adlı eseriyle “küresel ısınma“ya dikkat çeken Yasemin Güler Yıldız da eserleriyle sergideydi.

Sergiye, aralarında Veri Kurtarma Hizmetleri Genel Müdürü ve Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Serap Günal ve MoonLife Genel Yayın Yönetmeni Alper Alp‘in de bulunduğu sok sayıda sanatsever katıldı.

Sergide eserleri yer alan sanatçılar ise şöyle :

“Adnan Toker, Adnan Turani, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Balkan Naci İslimyeli, Devrim Erbil, Dilara Taş, Elif Kuşçul, Emine Turan, Emine Güler, Ergin İnan, Erol Akyavaş, Enis Atar, Güngör Taner, Habib Aydoğdu, Haydar Ekinek, Jean Pierre Allow, Kainat Barkan Pajonk, Memduh Kuzay, Müslüm Teke, Meltem Aktaş, Mustafa Şener, Murat Bacenzir, Mustafa Kaplan, Murat Tefek, Metin Özgör, Orhan Kurmalı, Ragıp Eti, Raciye Sukuşu, Serdar Okan, Süleyman Saim Tekcan, Süleyman Özderin, Şahin Paksoy, Şenol Tınaztepe, Şükrü Karakuş, Şimal Bilgiç, Tanju Demirci, Tamara Benlioğlu, Vedat Özcan, Yasemin Güleryıldız, Zekiye Akalın ve Zeki Faik Özer”

[fancygallery id=”8″ album=”276″]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X