SACT’tan yılbaşı daveti

SACT çantalarının kurucusu Semiha Turhan, konuklarını yılbaşı davetinde ağırladı.

SACT çantalarının kurucusu Semiha Turhan‘ın ev sahipliğinde gerçekleşen yılbaşı davetine iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katılım gösterdi.

Semiha Turhan‘ın yılbaşı için düzenlediği özel davete Gülden Büyükuçak, Ayşegül Hotiç, Demet Akbağ, Sedef İybar, Arzu Atabarut, Zeynep Erol, İdil Lüleci, Batya Kebudi, Fatoş Kutay, Nilüfer Eriş, Şule Argüder, Yeşim Oral, Ebru Karayel, Ümit Yalçın, Hakan Öztürk, Müge Sırmabıyık ve Doğan Çakıt‘ın aralarında bulunduğu isimler katılım gösterdi. Davetliler aynı zamanda sergilenen lüks, zamansız ve özel tasarım SACT çantalarını incelediler.

Davette, SACT‘in 2018 koleksiyonları ile ilgili bilgi veren Semiha Turhan, “Zamansız ve özel tasarımlar 2018 yılında da SACT‘in anahtar parçalarını oluşturuyor. Koleksiyonlarımızda, deri tasarımlarla birlikte ithal kumaşlar ya da el dokuması ipekli ve keten kumaşlar kullandık. Ayrıca çift taraflı kullanılabilen modeller de bulunuyor. Sadece İtalya’da işlenmiş derileri kullanıyoruz. 2018 koleksiyonumuzu, doğanın sunduğu zengin renklerden ve doku detaylarından ilham alarak hazırladık” dedi.

Facebook yorumları

Diğer haberler