Sait Halim Paşa Yalısı’nda ‘Bahar Karnavalı’

Mehmet Köymen ve Mahbube Gürkan önderliğinde "Alzheimer Vakfı" yararına yapılacak "Bahar Karnavalı" için tanıtım daveti düzenlendi.

Ünlü modacı Mehmet Köymen ve cemiyet hayatının tanınmış ismi Mahbube Gürkan önderliğinde “Alzheimer Vakfı” yararına yapılacak “Bahar Karnavalı“nın tanıtım daveti, Yeniköy‘deki Sait Halim Paşa Yalısı‘nda gerçekleştirildi.

2 Mayıs 2017 tarihinde, Sait Halim Paşa Yalısı‘nda düzenlenecek olan, 85 ünlü markanın standının yer alacağı karnavalın tanıtım daveti ünlü modacı Mehmet Köymen ve cemiyetin tanınmış ismi Mahbube Gürkan tarafından yapıldı.

Sait Halim Paşa Yalısı‘nda yapılan tanıtım davetinde cemiyet ve sanat dünyasının birçok ünlü ismi hazır bulundu. Alzheimer Vakfı yararına yapılacak olan sosyal sorumluluk projesini gerçekleştiren Mahbube Gürkan ve Mehmet Köymen yaptıkları konuşmayla yardım davetlerine devam edeceklerini belirttiler.

Tanıtım davetine Zafer Kozanoğlu, Beste Yurttaş, Zeynep Toker, Gülgün Tüzün, Jülide Önengüt, Neslihan Kozanoğlu, Burcu Karabacak, Tülay Özmen, Nursel Arslan gibi birçok ünlü isim katıldı.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X