Sanat ve cemiyet hayatı Haçiko için el ele

Sanat ve cemiyet hayatı, Haçiko Derneği için St. Regis Spago'da bir araya geldi.

Ömür Gedik, Özge Peker ve Esra Fazlıoğlu‘nun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, Aşkım Kapışmak‘ın “İnsan Diğer Canlılarda İyileşir” söyleşisi ile renklendi.

Yemekten elde edilen gelirin sokak hayvanlarının tedavisinde ve beslenmesinde kullanılacağı belirtilirken, etkinlikte, hayvanlara karşı işlenen suçlara geleceği duyurulan hapis cezası uygulaması da büyük mutlulukla karşılandı.

St Regis – Spago‘da gerçekleşen etkinliğe Arzu Niziplioğlu, Asuman Dabak, Aslı Hünel, Aycan Alp, Ayşe Burcu Kaya, Ayşe Tolga, Belkıs Sayın, Seda Kaşıbeyaz, Berrin Ak, Selin Orhanyan, Gülperi Bayraktar, Bilge Kuru, Ebru Dinç, Ebru Erbaş, Eda Erdoğan, Elif İnci Aras, Emel Yıldırım, Esin Yağmurdereli, Esra Erdem, Gülnur Güneş, Hande Acar, Hilal Toprak, İlkem Öztürk, İpek Acar, Melis Özer, Nil Uzun, Eda Erkul, Oya Anlar Onat, Özlem Keskin, Özlem Eraslan, Öznur Yakın, Safiye Soyman, Selda Özkök, Selda Topal, Seray Sever, Sitare Akdilek, Zeynep Turan, Nazan Aldemir, Zeynep Uğurlu, Züleyha Özgül gibi sanat ve cemiyet hayatından bir çok ünlü isim katıldı.

Ömür Gedik, Esra Fazlıoğlu ve Özge Peker‘in ortak bir açıklama yaparak,”Bizleri yalnız bırakmayan ve destek olan hayvan sever dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bugün burada çok mutlu olduğumuz bir haberi de kutladık; bundan sonra can dostlarımıza gelecek herhangi bir şiddetin basit cezalar ile geçiştirilemeyeceğini öğrendik. Toplum olarak bilinçleniyoruz, sevinçliyiz” dediler.

[fancygallery id=”11″ album=”238″]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X