Tektaş Saatçilik’ten Ankara çıkarması

Audemars Piguet, Chopard, Patek Philippe'nin Türkiye distribütörü Tektaş Saatçilik, yeni koleksiyonunu Ankaralılar ile buluşturdu.

İsviçre’nin en değerli ve prestijli saat markalarından Audemars Piguet, Chopard, Patek Philippe markalarının Türkiye’deki tek ve resmi distribütörü olan “Nişantaşı” merkezli Tektaş Saatçilik ve Mücevher Grubu birbirinden değerli saatlerin yer aldığı 2017 koleksiyonlarını Ankaralıların beğenisine sundu.

* NişantaşıHaber Facebook’ta
* NişantaşıHaber Twitter’da
* NişantaşıHaber Instagram’da

Türkiye Genç İş adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi ev sahipliğinde Divan Çukurhan’da gerçekleşen ve Patek Philippe, Chopard, Audemars Piguet gibi ünlü markaların ürünlerinin sergilendiği özel geceye siyasetçiler, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve iş adamları katıldı.

Ovadia: “Temsil ettiğimiz markaların arkasında olan tarihi miras çok önemli”

Tektaş Saatçilik ve Mücevher Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Shelly Ovadia böyle bir sergiyi Ankara’da gerçekleştirmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ovadia, “Bizim için burada sizlerle birlikte olmak büyük onur. Temsil ettiğimiz markaların arkasında olan tarihi miras, araştırmacılık, endüstriyel gelişim, kültür, el emeği, sanat çok önemli. Eğer sizlere biraz saat dünyamızı anlatabildiysek ne mutlu bize” dedi

Şehnaz Sam geceye renk kattı

Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede ünlü sanatçı Şehnaz Sam sahne alarak sevilen şarkılarını seslendirdi.

Facebook yorumları

Diğer haberler
X