Ünlü isimler, Sudi Etuz X Reebok Classic Partisi’nde Buluştu

Sudi Etuz'un Sonbahar/Kış 2018 defilesi, Reebok Classic sponsorluğunda özel bir partiyle kutlandı.

Raphael Nişantaşı‘nda, Sudi Etuz markasının yaratıcısı Şansım Adalı ev sahipliğinde gerçekleştirilen davette, DJ kabininde Şirin Ediger çaldı.

Moda, cemiyet ve magazin dünyasının ilgi gösterdiği geceye, Faruk Sabancı, Merve Boloğur, Yağmur Tanrısevsin, Fazıl Say, Ece Dağıstan, Ogeday Girişken, Nilperi Şahinkaya, Reebok Kıdemli Marka Müdürü Sanem Karacan, Reebok Marka Müdürü Ece Saybaşılı ve Reebok Ürün Müdürü Damla Henden Onay katıldı. Başta Şansım Adalı ve Şirin Ediger olmak üzere, birçok davetli Reebok Classic’leriyle partide yer aldı.

Reebok Classic, Sudi Etuz‘un Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2018 defilesinde, Always Classic Koleksiyonu’nda yer alan sneakerlarıyla moda tutkunlarını selamladı. Reebok Always Classic serisinin 80‘lerde doğan retro ve ikonik ayakkabıları, Sudi Etuz‘un romantik, feminen ve zarif çizgisiyle birleşerek, zamansız ve sofistike bir stil için ilham kaynağı oldu. Defilede; Freestyle Hi ve Classic Leather modelleri kullanıldı. Defilenin sonunda Sudi Etuz‘un yaratıcısı Şansım Adalı, Freestyle Hi modeliyle podyuma çıktı.

[fancygallery id=”11″ album=”305″]

Facebook yorumları

Diğer haberler
X